fbpx
o mnie - Shakti Doula
Agnieszka Bera jest nauczycielką jogi i ćwiczeń w ciąży. Jest także duolą, przygotowującą do naturalnego porodu, także w domu. Przygotowuje obu rodziców do świadomego macierzyństwa, opiekuje się kobietami i pokazuje rolę partnera podczas ciąży, , w czasie porodu i połogu
Przygotowanie się i plan porodu. Poród w domu, Szkoła rodzenia online, Duola cena, Poród naturalny, Szkoła rodzenia, Ćwiczenia dla kobiet w ciąży, Joga w ciąży, Trymestry w ciąży, Ćwiczenia w ciąży, Poród, Ciąża, 32 tydzień ciąży, Dieta w ciąży, połóg, ćwiczenia po porodzie, joga po porodzie, joga z dzieckiem, masaż dziecka, masaż shantala
902
page-template-default,page,page-id-902,bridge-core-2.2.2,cookies-not-set,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-child-theme-ver-11.2.1513435585,qode-theme-ver-20.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive
 

o mnie

Mam na imię Agnieszka. Jestem doulą, nauczycielką jogi w ciąży i po ciąży, instruktorką przygotowującą pary do świadomego porodu oraz założycielką Shakti Yogi

 

Przygotowuję kobiety i pary do świadomej ciąży i porodu.

 

Uważam, że opieka nad kobietami w ciąży i ich rodzinami jest sposobem na wspieranie następnego pokolenia. Podstawą zrównoważonego, szczęśliwego życia jest doświadczanie przez kobietę i jej dziecko zdrowej i spokojnej ciąży oraz okresu połogowego.

 

Zainspirowana moim okresem macierzyństwa, pragnę podzielić się z obecnymi i przyszłymi matkami jogicznymi i ajurwedyjskimi sposobami przygotowania i doświadczania ciąży, porodu i macierzyństwa.

 

Pomagam kobietom uświadomić sobie ich niesamowitą moc, jaką mają będąc w roli kobiety i mamy.

 

Na moich kursach, przygotowujących do Świadomego Urodzenia, wspieram także partnerów, pomagając im znaleźć swoją rolę podczas ciąży i porodu.

 

Jestem dyplomowaną doulą i nauczycielką jogi w ciąży. Moją misją jest dzielenie się z jak największą liczbą osób, jak ważne jest, aby być świadomym przez cały okres ciąży. Dlatego postanowiłem nauczać innych nauczycieli jogi, położne i doule o holistycznej ciąży i porodzie oraz jak podejść do procesu z miłością, intuicją i świadomością.

 

Jako instruktor posiadam ponad 500 godzin nauczycielskiego kursu jogi, (Yoga Alliance). Jestem również nauczycielem kundalini jogi certyfikowanym przez Kundalini Research Institute i Yoga Alliance.

Posiadam także kwalifikacje nauczyciela yin jogi i instruktora pilates (STOTT Pilates) i wiele kursów dla nauczycieli jogi w ciąży i po ciąży.

 

Podziękowanie dla moich nauczycieli:

Gurmukh Khalsa, Gurujagat Kaur and Uma Dinsmore,Tuli  – yoga w ciąży i w połogu
Anna Verwaal, Debra Pascali – Bonaro, Maria Ryll and Malgorzata Borecka – doule i położne
Susanna Finocchi  – moja pierwsza nauczycielka jogi
Shiv Charan, Sarit Maor Simrit and Guru Dharam – moi nauczyciele jogi i życia

Sat Nam ♥

New in my blog

Opinie